Propisky jako reklama pro firmu


Je tomu už opravdu hodně dlouho, když jsem se s kamarádem dohodla, že bychom si také mohli založit jednu firmu, protože on umí opravdu perfektně italsky a já zase umím skvěle anglicky, tak proč to nedat dohromady? Samozřejmě si nemyslete, že jsem si myslela dohromady jako pár, že se budeme mít rádi a že spolu budeme žít opravdu šťastně. Já jsem myslela, že to dáme dohromady tak, že si uděláme společnost, kde budeme vyučovat cizí jazyky. A samozřejmě, že když tohle budeme chtít dělat online, tak také budeme potřebovat nějakou reklamu anebo reklamní marketing. Řekla jsem si, že nejlepší by bylo, kdybychom se obrátili třeba na nějakou reklamní agenturu anebo na nějaké jiné reklamní specialisty.

Hlavně ať propiska skvěle píše.

Kamarád mi řekl, že by to také chtělo reklamní předměty. Chvíli jsem uvažovala a najednou jsem si vzpomněla, že vlastně jedna moje kamarádka měla také reklamní propisky. Ještě chvíli jsem uvažovala, než jsem tento nápad řekla kamarádovi. A ještě, než jsem kamarádovi stihla říct o reklamních popiskách, které jsou velice praktické, tak sám kamarád mi právě o reklamních popiskách také řekl! Byla jsem docela v šoku! Takže si myslím, že když oba dva jsme měli tyto nápady na reklamní propisky pro naši reklamu, tak to asi bude stát za to.

Máme také barevné reklamní propisky.

S partnerem jsme se tedy zasmáli a řekli jsme si, že když to je náš nápad a vlastně nezávazně na sobě, že to uskutečníme. Takže na internetu jsme sehnali opravdu kvalitní reklamní agenturu, která nám slíbila, že má opravdu kvalitní reklamní propisky. Myslím si, že když si dáte na propisky třeba logo vaší firmy anebo třeba telefon anebo jméno nebo název firmy, tak uděláte dobře. Propisky jsou hojně využívané, a to nejenom v zaměstnání, ale také ve škole. Myslím si, že s reklamními propiskami opravdu nešlápnete vedle. Reklamní propisky určitě využívá spoustu podnikatelů anebo živnostníků.