Připravenost a ochrana


Využijte ale všemožných prostředků, které jsou dostupné pro to, aby se to dalo zvládnout lépe. Tím nemyslíme léky nebo bylinky na bolest, ale také veškeré pohodlí, které se vám nabízí. Pohodlné pyžamo, z příjemného materiálu, měkoučké ponožky a tak dále. Vůbec spodní prádlo dělá hodně, vezměte si třeba, jak se cítíte, když vás škrtí podprsenka? Nepohodlně a jste hned z toho protivná? A to samé platí i o těch dnech, kdy musíte sebou nosit všude vložky nebo tampony a hlídat se, aby se nestala nějaká nehoda, která by vás donutila jít se domu převléknout. A co teprve sport? Na ten raději v těchto dnech zapomínáte úplně? Chápeme, ve dnech nejsilnějších to ani není žádoucí se více pohybovat, pokud máte silné krvácení. Ale se správnými http://www.stobklub.cz/clanek/loucime-se-s-ne-spravnymi-tuky/ pomůckami, to třeba v těch ostatních dnech budete moci zvládnout. Pojďme se na to podívat.

ovarium

Některé ženy dávají přednost vložkám, ale ovšem musí někdy i sáhnout po tamponech, zejména, když se jdou třeba koupat do bazénu, ale není jim to nikterak příjemné. Všem ženám ale jde především o to, aby nikdo z okolí nepoznal, že nějakou menstruací vůbec mají. Chtějí to v klidu zvládnout a s co nejmenšími starostmi o to, aby jim někde něco proteklo. Zejména když pak chodí do práci, kde se musí pohybovat nebo musí se často zvedat od stolu.

bolest

Pořiďte si skvělou vychytávku, která bude vyhovovat nejenom vám a vaší pokožce, ale také vaší peněžence a přírodě. Samozřejmě se jedná o investici, ale ta se rozhodně několikanásobně vyplatí, protože už pak nic dalšího nebudete muset kupovat. Nechoďte pořád do drogerie nakupovat tampony a vložky, ale pořiďte si menstruační kalhotky do vody. Vypadají jako klasické kalhotky, jenom jsou vybaveny několika savými vrstvami, které zachytí to, co mají zachytit. Vyperete a prostě jedete dále. Samozřejmě se vám bude hodit, když jich budete mít více na střídačku, ale spokojenost se určitě dostaví.