Bazén na zahradě


Také máte bazén? Pokud máte bazén, tak samozřejmě předpokládám, že musíte mít nějaký zdroj vody, kam budete potom dávat hadici, abyste právě hadicí naplnili váš bazén. Vzpomínám si, když jsme si jednou koupili takový menší bazén, byl to opravdu malý bazén a bylo to spíše jenom pro děti, tak do pět let věku a my jsme potom zjistili, že máme úplně špatnou hadici. Ani nevíte, jak moc nás tohle trápilo a vadilo nám to. Nejhorší na tom bylo, že když jsme chtěli potom napustit hadicí bazén, tak bohužel jsme zjistili, že naše hadice opravdu nefunguje. Tato hadice vůbec nefungovala nám na naši baterii u vodovodu, takže to nakonec dopadlo tak, že jsme do malého bazénku museli dávat právě vodu v kýblech.

Kupte správnou hadici.

Tohleto opravdu bylo hodně nepraktické, ale co jsme měli dělat, bohužel jsme si s tím vůbec nevěděli rady. Nakonec to dopadlo tak, že potom můj kamarád nám půjčil svou bazénovou hadici. Bazénová hadice se prodává samozřejmě na internetu, ale také ji koupíte například i v zahrádkářských potřebách. Stačí jenom vědět, jakou koncovku vaší hadice potřebujete, protože ne každá bazénová hadice se potom hodí třeba na vaši baterii u vodovodu.

Já mám ráda velké bazény.

Také bych vám chtěla doporučit, že kromě bazénové hadice také budete potřebovat další věci a další doplňky k bazénu, stačí třeba také například mít savo anebo něco podobného, jako je například chlor anebo třeba také bazénový vysavač a nebo bazénová filtrace. Hlavně doporučuji bazénovou filtraci, protože bez bazénové filtrace se rozhodně neobejdete. Také jsem si s partnerem řekla, že už konečně pro naše děti pořídíme nějaký větší bazén, a ne jenom takový malinkatý nafukovací. Počítáme s tím, že raději pořídíme dvě bazénové hadice. Nikdy nevíte, kdy se vám třeba ztratí nebo poškodí, a potom by bylo velice smutné, kdybyste si třeba ve třicetistupňových vedrech nemohli napustit váš bazén.