Hledáte někoho kdo vám postaví dům?


V dnešní době není snadné najít spolehlivou firmu. Ať už hledá soukromníka který vám opraví prasklé potrubí a nebo někoho kdo vám postaví dům, budete muset projít internet a hledat a hledat. Výhodou je, že máme právě ten internet, kde najdete úplně všechno. A tak si můžete u každé firmy zjistit jak na tom je. Klienti rádi napíšou spokojenou recenzi, stejně jako se podělí o negativní zkušenosti. Obě zkušenosti vám mohou pomoct v rozhodování.

dům bungalov

Vždycky dejte na zkušenosti ostatních
Pokud někdo napíše že mu učit firma nepostavila ani základovou desku ale vzala si zálohy v řádu statisíců korun, měl by to pro vás být varovný signál. Lidé jsou často nepoučitelní a nestačí jim že se napálil někdo jiný. Pokud uvidíte podobnou zkušenost, mějte se na pozoru a takové firmě se raději ve vlastním zájmu vyhněte obloukem.

Pozitivní zkušenosti mají klienti s námi
Co se týče stavebních firem, každá druhá dnes funguje tak že vybere zálohy a potom z ní klient horko těžko dostává jakoukoliv práci. V našem případě se můžete těšit na to že dodržujeme všechny dohody a děláme maximum pro to aby byli naši klienti maximálně spokojeni. Stavíme rodinné domy na klíč bungalovy, a připravili jsme si pro vás spoustu typových projektů. Můžete si vybrat nejen klasické bungalovy, ale i netradiční půdorysy. Mnohé domy najdete nafocené i na našem webu, takže se můžete podívat v jakém domě můžete bydlet.

stavba domu

Náš nejlevnější dům stojí 3 miliony včetně daně, což je v dnešní době cena opravdu přívětivá. Využijte toho že zatím ceny nezvedáme a můžete se těšit na to, že letošní léto už můžete strávit ve svém novém domě. Naše domy stavíme jako dřevostavby i jako zděné domy, což potěš každého komu by se líbil projekt z naší dílny ale není si jistý, jaký typ domu by chtěl. Ozvěte se nám, rádi pro vás připravíme i individuální projekt.