Sport a rezervace


Také rádi sportujete a jste takoví skoro až sportovní nadšenci a maniaci? Pokud ano, tak předpokládám, že určitě doma také budete cvičit anebo také doma máte menší posilovnu. A pokud ne, tak určitě třeba chodíte do nějakého sportoviště anebo do nějaké posilovny, kde vždycky třeba se někým seznámíte nebo popovídáte a máte potom vystaráno. Například já jsem taková, že také moc ráda chodím do společnosti, ale nemusí to být úplně společnost taková jako že bych byla třeba například na diskotéce nebo na nějaké oslavě. Mně stačí, když si třeba jednou nebo dvakrát týdně zajdu do posilovny, kde si také s lidmi popovídám o všem.

Na golf chodí hodně lidí.

Ale také si dejte hlavně pozor na to, aby na vás v posilovně také zbylo místo. Není třeba lepší se tam zarezervovat? Třeba si tam zamluvit místo? A z toho v různých posilovnách existuje rezervační systém pro sportoviště a nemusí to být zrovna posilovna, ale také sportoviště venku. Jako například běžecký kruh anebo také fotbalové hřiště, protože si vzpomínám, že můj syn také chodil na fotbal. Chodil tam asi tři roky a on také vždycky si musel udělat rezervační systém, aby se tam dostal. Je to docela takovéto zvláštní, ale na druhou stranu tady jde alespoň vidět, že opravdu mnoho lidí a také dětí stále rádo sportuje anebo chodí do nějakého sportovního kroužku, protože v poslední době se mi zdá, že mnoho lidí právě o cvičení nemá vůbec zájem.

Na sport udělejte rezervaci.

No a když se kouknu potom někde po ulici, tak to podle toho také vypadá. A mnoho lidí stále tloustne a je čím dál tím více obecnějších a obéznější. A mně je z toho někdy smutno. Takže pokud máte v okolí také někdy nějakou posilovnu anebo sportoviště a víte, že je to jediné v okolí, tak si vždycky nezapomeňte udělat nějakou rezervaci, protože tady od toho je rezervační systém pro sportoviště. Potom ale nebudete překvapeni, že třeba už na vás nezbylo místo.