Kvalitní fotografie


Baví mě fotografování. Vždycky jsem chtěla dělat profesionální fotografie. Jenomže když jsem se zmínila svým rodičům, že bych chtěla jít na školu fotografie, kde se také tohle všechno vyučuje a zaměřuje se to na fotografování a fotografii, tak rodiče z toho vůbec nebyli nadšení. Rodiče mi tuhle školu zakazovali. Rodiče mi říkali, že s touhle školou nebudu mít vůbec žádnou budoucnost, a tak jsem si tohle alespoň dělala vždycky doma po večerech, když jsem udělala úkoly na ekonomickou školu. Také jsem se potom naučila v jednom kroužku tisk fotoobrazu.

Fotografie mě zajímá už hodně dlouho.

A na webové stránce printscreen.cz se také můžete dozvědět více informací, co je to tisk fotoobrazů anebo třeba co jsou to různé druhy malby nebo jak udělat fotoobraz. Fotoobraz si můžete udělat úplně jakýkoliv. Můžete si tam dát i klidně i vlastní podobiznu. Záleží na vás, co pro vás bude nejvíce vhodné a co nejvíce se vám bude líbit. Mně se vždycky líbilo, když jsem mohla mít třeba na fotoobraze nějaké zvíře. Mám doma ochočeného potkana, mám ho už rok a úplně jsem se do něj zbláznila. Samozřejmě, že nejvíce ale miluji svého syna, takže jako tisk fotoobrazu jsem si v první řadě dala syna a potom na druhý obraz jsem si také dala potkana. Moji rodiče se vždycky tomu smějí, že prý jsem úplný blázen do malých hlodavců.

Moc ráda fotografuji.

Jenomže mně tohle nevadí, baví mě to. A pokud i vy máte zájem o fotografie anebo vás baví umění, tak vyzkoušejte tisk fotoobrazu. Na zmíněné webové stránce najdete všechno, co budete potřebovat. Pokud chcete nějakého profesionála, tak se zkuste zeptat ve firmě, kde dělají tisk fotoobrazu a určitě vám tam moc rádi a ochotně poradí. Nevím jak vy, ale možná toho už lituji, že jsem tehdy poslechla rodiče a šla jsem studovat úplně jinou školu než fotografii. Třeba bych v dnešní době byla úplně jinde. Třeba bych byla profesionální fotografka.