Když ta stará doslouží


Většina lidí by asi souhlasila s výrokem, že kuchyně je srdce domova. Odehrává se zde spousta důležitých událostí, a to hlavně proto, že většina lidí ji má už dlouhé roky spojenou s obývacím prostorem, takže se v kuchyni a obýváku v podstatě žije pořád. Už dávno nejsou kuchyně oddělené od zbytku domácnosti a tak se všichni mohou bavit spolu i při vaření. Je to ideální řešení do jakéhokoliv prostoru. Spojené kuchyně s obývacím pokojem jsou i u nás běžné už od devadesátých let, a tento trend nijak neustupuje, právě naopak. I lidé ve starších domech chtějí při rekonstrukci prostor propojit, aby měli často i větší linku a více místa pro odpočinek.

bílá linka

Problém u staré linky bývá většinou v tom, že lidem nevyhovuje nejen to, kolik místa mají na ukládání nádobí a potravin, ale také v tom, že pracovní deska je příliš malá. Někdy je nesmyslně rozvržená varná deska a dřez, takže vaření není pohodlné ani systematické. I na takové věci je při výběru linky potřeba myslet. Jestli i vás v blízké době čeká proměna kuchyně, rozhodně byste si měli nechat vyrobit linku na míru.

luxusní linka

Moderní kuchyně na míru je ideální řešení pro každého, kdo chce mít novou a designovou linku, která se mu bude líbit, a která bude především praktická. Linka na míru je ideální, protože budete mít linku velkou podle toho kolik místa na ni máte, takže se využije všechen prostor tak, aby byla linka co největší. I v malých prostorech jde v případě linky na míru vytvořit linku, která bude dostatečně velká.

Všechno si můžete vybrat
Při výběru linky se setkáte s plánovačem, ve kterém bude pracovat ten, kdo vám návrh bude dělat. Pokud jste jej ještě nikdy neviděli, je to program, kde si vyberete kompletně celou linku a hned uvidíte, jak bude vypadat. S plánovačem pracují nejen studia, ale i samotní truhláři. Díky tomu dnes všude dostanete linku jakou hledáte.