Kde vzít a nekrást?


Možností je hodně. Ovšem těch poctivých málo. Většinou za to může náš příjem. Není takový, jaký bychom ho chtěli a potřebovali. Snad pro toho, kde je mladý a zdravý to ještě ujde, ale později je to čím dál horší. Ve velké většině případů člověk žije od výplaty k výplatě a je rád že vyžije. Takže například nové bydlení, nebo nějaká luxusní dovolená nebo auto rozhodně nepřichází v úvahu. Jenže člověk stárne a stárne a začne se na to všechno dívat jinýma očima. Pochopí, že pokud si svůj sen nesplní nyní, tak už nikdy. A rozhodne se pro půjčku, potažmo hypotéku. Ta může být i taková, kde není třeba předkládat, za co jsou peníze utráceny, takže si za ně lze koupit naprosto cokoli i přesto, že jde o hypotéku.

bankovky

Ale získat půjčku také není zrovna jednoduchá záležitost. Jako první napadne člověka banka, že ano. Je to zcela pochopitelné, ve veřejné knihovně nebo v řeznictví bychom si asi nepůjčili. Jenže v bance je problém v tom, že požadují potvrzení o příjmu. Nu, v tom samotném ještě nic tak složitého není. Složité to bude až tehdy, kdy to začnou v bance přepočítávat. Najednou bude váš příjem malý. Oni to tam totiž počítají drobátko jinak, než jste si to doma spočítal sám. A navíc berou v potaz všechny další výdaje včetně platby za telefon například. A skutečně se nedoporučuje nějaké pravidelné výdaje zamlčovat.

naše peníze

Ono by to totiž brzy prasklo, a to už by šlo o oficiální podvod. Pak už jen následuje cesta do tepláků a ven z ní se cestička jen těžko hledá. Místo drobného podvůdku, je raději lepší vyzkoušet co je to americká hypotéka a bez doložení příjmu. Zde se nic pracně neshání ani nepředkládá. Váš příjem je pouhá položka a oni vám tady dokážou, že to jde i bez nějakého potvrzení o příjmu. Které je stejně platné jen ten měsíc kdy bylo vydáno. Takže, pokud chcete peníze, tak zkuste to, o čem se výše píše.