Pleaser, prosím


Znáte nějaké dámské boty, které jsou více sexy, než model Pleaser? Pokud ano, pak se pochlubte, protože Pleaser – to je jednička ve smyslu zobrazení krásy ženských chodidel, a konkurovat mu mohou snad jen letní páskové sandály na podpatku. V čem je Pleaser unikátní, a proč si získal takovou oblibu na veřejnosti, zejména mezi muži?

žena na schodech

Platforma a podpatek prodlouží rozkrok – boty na platformě a s vysokým podpatkem nejsou primárně uzpůsobené dlouhým pochodům, ostatně k tomu také nebyly stvořené, jejich cílem je důraz – a zase důraz na ladnost postavy a gazelí nohy. Dlouhé elegantní štíhlé nožky vždy byly sex symbolem, který v mužích (a nejen v mužích) probouzel divoké erotické vášně, a s tímto modelem ženské obuvi to půjde samo.

svůdná krasavice

Uvidíte (skoro) všechno – na ženském chodidle vyniknou jeho vnady hlavně tehdy, jestliže se zvedne pata do výšky alespoň o pár centimetrů. Pleaser s transparentní usní a kotníkovým páskem tak umožní sledovat pohyb chodidel v celé své kráse v přirozené poloze, můžete si prohlížet hladkou pokožku i prosvítající růžovou barvu bosých plosek, aniž by vám bylo něco skryto. Budete mít dojem, že se dotyčná dáma nad podlahou vznáší a umožní vám rozkoš ze sledování svůdných nožek, které byste už nejraději měli ve své blízkosti.

Vyzouvání bot – mnoho mužů se těší, až vyzuje své vyvolené dámskou obuv, a s Pleaserem to bude dvojnásob vzrušující, protože tu bývají zpravidla velmi zřetelně viditelné otisky jednotlivých prstů, vtlačované do měkké stélky. Je nesmírně lákavé protáhnout svou dlaň do míst, kde před chvílí ještě spočinulo bosé chodidlo, a ihned poté si nožku vzít mezi prsty a jemně masírovat, což je mezi ženami velmi vyhledávanou milostnou předehrou. S obuví Pleaser se budou vaše sexuální hrátky posouvat do vyšší dimenze, rozhodně lépe, než kdyby vás dívka odbývala balerínkami nebo teniskami typu placatých „Conversek“.