Nabídka ubytování a wellness služeb s virtuální prezentací


Patříte k lidem, kteří se rádi zabývají poskytováním ubytovacích služeb, doplněných o další atraktivní možnosti pro volný čas, kam patří wellness, sportoviště a masérské salóny? Máte k dispozici vhodné prostory s bazénem, tenisovými kurty, jezdeckým areálem, slalomovým vodáckým kanálem, golfovým hřištěm a mnoha dalšími možnostmi sportovního vyžití? Chcete-li svou podnikatelskou činnost dotáhnout do úspěšného konce, kromě reklamy na webovém prostoru s vlastními stránkami byste mohli sáhnout po virtual panorama 360 virtuální prohlídky. Co si pod tím představit?

ubytovací služby

Zákazník má ihned jasno – když někdo nabízí na Internetu ubytování a vyfotí objekt tak, že na prvním snímku je pohled na stůl v restauraci, na druhém rohová plastová vana, na třetím postel v podkrovní místnosti, na čtvrtém záběr na pergolu a na pátém průčelí ubytovacího zařízení, bude to sice mít jistou vypovídající hodnotu, ale jen velmi zkreslenou. Například nebude jasné, jak velké to tam je, kolik prostoru umožňuje pohyb před domem, jak prostorná je zahrada, park nebo hřiště na golf. Ovšem budete-li mít k dispozici virtuální prohlídku veškerých částí objektu, koncipovanou jako panorama, každý má ihned k dispozici vše, co potřebuje vědět.

létající dron

Pohled shora – koncepce virtuálních prohlídek různých objektů a přilehlých prostor se opírá o záběry uskutečněné na zemi nebo jen nízko nad zemí, například jsou-li snímané z terasy v prvním či druhém patře. Něco tomu ale přece jen chybí, a sice záběry z výšky. K tomu perfektně poslouží létající dron. S drony se dá přímo kouzlit, jsou to šikovné technické vychytávky, s nimiž se dostanete do míst, kam se neodváží ani helikoptéra, například pokud chcete veřejnosti předvést záběr z průletu nad hladinou rybníka nebo vašeho bazénu, který je součástí wellness služeb. A dobře sestříhané video se záběry z dronu nad vaší rezidencí bude upoutávkou číslo jedna, na kterou by se mohl „chytit“ nejeden zájemce o vaše služby.