Dovolená i nový život


Chorvatsko je stát, který je od nás vzdálený opravdu kousek. Spousta lidí sem jezdí k moři už celé roky, a nehodlají na tom nic měnit ani teď, když mají na výběr podstatně více států díky otevřeným hranicím. Vyrazit můžete klidně na druhý konec světa, pokud budete chtít. I přes všechny tyto možnosti zůstává stále mnoho lidí věrných právě Chorvatsku. Je to stát který si zamiluje každý. Najdete tu krásnou přírodu, spoustu kulturních památek, skvěle se tu vaří a ceny nejsou zase tak vysoké.

podpis smlouvy

Jak jezdíte na dovolenou?
Češi jsou v mnoha ohledech dost specifickým národem. Mezi tato specifika patří i fakt, že rádi jezdí na letní i zimní dovolené vlastním autem. Chtějí mít svoje auto při ruce nejen na výlety, ale i pro případ, že by se něco stalo a museli domů odjet dříve. Není nic jednoduššího než nasednou do auta a jet, kdežto pokud byste na dovolenou jeli třeba s cestovní kanceláří, budete muset všechno řešit přes delegáta, což může trvat dlouho. Cestování autem se zkrátka vyplatí, a v Chorvatsku jste za pár hodin.

Protože si mnoho lidí tuto zemi zamilovalo natolik že sem jezdí pravidelně, začali lidé hledat jak by mohli realizovat nákup nemovitosti nejlépe kousek od moře. Proč nemít vlastní bydlení ve státě, kde trávíte tolik času? Nabízíme vám prodej bytu v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ za skvělé ceny. Spolupracujeme se stavební firmou, která staví apartmánové domy, ve kterých se nachází jednotlivé apartmány. Ty jsou jen pár kroků od pláže, takže můžete na pláži trávit spoustu času.

byty u moře

Proč si koupit nemovitost přes nás?
Jsme realitní kancelář, kterou vlastní Češi žijící už spoustu let právě v Chorvatsku. Díky tomu vás nebude trávit jazyková bariéra a můžete se na nás kdykoliv s čímkoliv obrátit. Kromě kompletního servisu vám klidně pomůžeme najít skvělé pláže pro odpočinek nebo vám poradíme, kde připravují nejlepší chobotnice.